Aktiviteter

27.09.2021
Grunntrening turn, 3. og 4. klasse

17:00 - 18:30

ROS Arena

27.09.2021
Frittstående, jenter 5. klasse

17:45 - 19:00

ROS Arena speilsal

27.09.2021
Frittstående rekrutt jenter, 6. og 7. klasse

18:30 - 20:00

ROS Arena speilsal

27.09.2021
Frittstående junior

19:00 - 21:30

ROS Arena speilsal

28.09.2021
Grunntrening turn, gutter 1. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

28.09.2021
Grunntrening turn, gutter 3. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

28.09.2021
Grunntrening turn, gutter 2. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

28.09.2021
Troppsgymnastikk gutter, 4. - 7. klasse

17:00 - 18:30

ROS Arena

28.09.2021
Troppsgymnastikk jenter, 5.-7. klasse

18:00 - 19:30

ROS Arena

28.09.2021
Troppsgymnastikk, 8. klasse og eldre

19:00 - 21:00

ROS Arena

28.09.2021
Turn for voksne

21:00 - 22:00

ROS Arena

29.09.2021
Grunntrening turn, jenter 2. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

29.09.2021
Rytmeparti, jenter 4. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena speilsal

29.09.2021
Grunntrening turn, jenter 1. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

29.09.2021
Rytmeparti, gutter 5.-6. klasse

18:00 - 19:00

ROS Arena speilsal

29.09.2021
Grunntrening turn, jenter 3. klasse

18:00 - 19:00

ROS Arena

29.09.2021
Grunntrening turn, jenter 4. klasse

18:00 - 19:00

ROS Arena

29.09.2021
Grunntrening turn, 5. klasse

19:00 - 20:15

ROS Arena

29.09.2021
Grunntrening turn, 6. klasse

19:00 - 20:15

ROS Arena

29.09.2021
Grunntrening turn, 7. klasse og eldre

20:15 - 21:30

ROS Arena

30.09.2021
Troppsgymnastikk rekrutt, 5.-7. klasse

17:00 - 19:00

ROS Arena

30.09.2021
Troppsgymnastikk junior, 8. klasse og eldre

19:00 - 21:00

ROS Arena

16.10.2021
KM TeamGym 2021

00:00 - 23:55

ROS Arena

23.10.2021
Nasjonal TeamGym rekrutt

00:00 - 23:55

ROS Arena

Kalender

September
MTOTFLS
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

Aktiviteter

27.09.2021
Grunntrening turn, 3. og 4. klasse

17:00 - 18:30

ROS Arena

27.09.2021
Frittstående, jenter 5. klasse

17:45 - 19:00

ROS Arena speilsal

27.09.2021
Frittstående rekrutt jenter, 6. og 7. klasse

18:30 - 20:00

ROS Arena speilsal

27.09.2021
Frittstående junior

19:00 - 21:30

ROS Arena speilsal

28.09.2021
Grunntrening turn, gutter 1. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

28.09.2021
Grunntrening turn, gutter 3. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

28.09.2021
Grunntrening turn, gutter 2. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

28.09.2021
Troppsgymnastikk gutter, 4. - 7. klasse

17:00 - 18:30

ROS Arena

28.09.2021
Troppsgymnastikk jenter, 5.-7. klasse

18:00 - 19:30

ROS Arena

28.09.2021
Troppsgymnastikk, 8. klasse og eldre

19:00 - 21:00

ROS Arena

28.09.2021
Turn for voksne

21:00 - 22:00

ROS Arena

29.09.2021
Grunntrening turn, jenter 2. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

29.09.2021
Rytmeparti, jenter 4. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena speilsal

29.09.2021
Grunntrening turn, jenter 1. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

29.09.2021
Rytmeparti, gutter 5.-6. klasse

18:00 - 19:00

ROS Arena speilsal

29.09.2021
Grunntrening turn, jenter 3. klasse

18:00 - 19:00

ROS Arena

29.09.2021
Grunntrening turn, jenter 4. klasse

18:00 - 19:00

ROS Arena

29.09.2021
Grunntrening turn, 5. klasse

19:00 - 20:15

ROS Arena

29.09.2021
Grunntrening turn, 6. klasse

19:00 - 20:15

ROS Arena

29.09.2021
Grunntrening turn, 7. klasse og eldre

20:15 - 21:30

ROS Arena

30.09.2021
Troppsgymnastikk rekrutt, 5.-7. klasse

17:00 - 19:00

ROS Arena

30.09.2021
Troppsgymnastikk junior, 8. klasse og eldre

19:00 - 21:00

ROS Arena

16.10.2021
KM TeamGym 2021

00:00 - 23:55

ROS Arena

23.10.2021
Nasjonal TeamGym rekrutt

00:00 - 23:55

ROS Arena