yngvehellerud 2019-06-27 13:20:20

Oppdatert terminliste

Grunnet Covid situasjonen er det ikke utarbeidet terminliste i det siste. Etter hvert som det stabiliserer seg og det blir mer forutsigbart kommer dette på denne siden, men under er litt informasjon.

Planlagte aktiviteter for høsten 2021:

Vi arrangerer nasjonal konkurranse for rekrutter i TeamGym helgen 22.-24. okt
Mulig at det også blir arranget kretsmesterskap helgen før.
Begge disse arrangementene krever dugnadsinnsats fra alle turnforeldre, vi deltar bare med noen konkurransegymnaster

Juleavslutning for alle turnere er planlagt til 12. desember - hold av dagen

Kalender

Oktober
MTOTFLS
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Aktiviteter

19.10.2021
Grunntrening turn, gutter 1. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

19.10.2021
Grunntrening turn, gutter 3. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

19.10.2021
Grunntrening turn, gutter 2. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

19.10.2021
Troppsgymnastikk gutter, 4. - 7. klasse

17:00 - 18:30

ROS Arena

19.10.2021
Troppsgymnastikk jenter, 5.-7. klasse

18:00 - 19:30

ROS Arena

19.10.2021
Troppsgymnastikk, 8. klasse og eldre

19:00 - 21:00

ROS Arena

19.10.2021
Turn for voksne

21:00 - 22:00

ROS Arena

20.10.2021
Grunntrening turn, jenter 2. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

20.10.2021
Rytmeparti, jenter 4. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena speilsal

20.10.2021
Grunntrening turn, jenter 1. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

20.10.2021
Rytmeparti, gutter 5.-6. klasse

18:00 - 19:00

ROS Arena speilsal

20.10.2021
Grunntrening turn, jenter 3. klasse

18:00 - 19:00

ROS Arena

20.10.2021
Grunntrening turn, jenter 4. klasse

18:00 - 19:00

ROS Arena

20.10.2021
Grunntrening turn, 5. klasse

19:00 - 20:15

ROS Arena

20.10.2021
Grunntrening turn, 6. klasse

19:00 - 20:15

ROS Arena

20.10.2021
Grunntrening turn, 7. klasse og eldre

20:15 - 21:30

ROS Arena

21.10.2021
Troppsgymnastikk rekrutt, 5.-7. klasse

17:00 - 19:00

ROS Arena

21.10.2021
Troppsgymnastikk junior, 8. klasse og eldre

19:00 - 21:00

ROS Arena

23.10.2021
Nasjonal TeamGym rekrutt

00:00 - 23:55

ROS Arena

25.10.2021
Grunntrening turn, 3. og 4. klasse

17:00 - 18:30

ROS Arena

25.10.2021
Frittstående, jenter 5. klasse

17:45 - 19:00

ROS Arena speilsal

25.10.2021
Frittstående rekrutt jenter, 6. og 7. klasse

18:30 - 20:00

ROS Arena speilsal

25.10.2021
Frittstående junior

19:00 - 21:30

ROS Arena speilsal