"Røde" skoler og trening

Ny informasjon fra Asker kommune i dag:  Elever på skoler som er "røde" kan ikke delta på trening med andre. Siden Røyken ungdomsskole er definert som rød fra i dag  kan ikke elever derfra komme på trening denne uka.

2020-11-11
yngvehellerud

Ny informasjon fra Asker kommune i dag:  Elever på skoler som er "røde" kan ikke delta på trening med andre. Siden Røyken ungdomsskole er definert som rød fra i dag  kan ikke elever derfra komme på trening denne uka.

Kalender

November
MTOTFLS
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Aktiviteter

30.11.2020
Grunntrening turn, 3. og 4. klasse

17:00 - 18:30

ROS Arena

30.11.2020
Frittstående, jenter 5. klasse

17:45 - 19:00

ROS Arena speilsal

30.11.2020
Frittstående rekrutt jenter, 6. og 7. klasse

18:30 - 20:00

ROS Arena speilsal

30.11.2020
Frittstående junior

19:00 - 21:30

ROS Arena speilsal

01.12.2020
Troppsgymnastikk gutter, 4. - 7. klasse

17:00 - 18:30

ROS Arena

01.12.2020
Grunntrening turn, gutter 1. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

01.12.2020
Troppsgymnastikk jenter, 5.-7. klasse

18:00 - 19:30

ROS Arena

01.12.2020
Troppsgymnastikk, 8. klasse og eldre

19:00 - 21:00

ROS Arena

01.12.2020
Turn for voksne

21:00 - 22:00

ROS Arena

02.12.2020
Rytmeparti, jenter 4. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena speilsal

02.12.2020
Grunntrening turn, jenter 1. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

02.12.2020
Rytmeparti, gutter 5.-6. klasse

18:00 - 19:00

ROS Arena speilsal

02.12.2020
Grunntrening turn, jenter 3. klasse

18:00 - 19:00

ROS Arena

02.12.2020
Grunntrening turn, 6. klasse

19:00 - 20:15

ROS Arena

02.12.2020
Grunntrening turn, 5. klasse

19:00 - 20:15

ROS Arena

02.12.2020
Grunntrening turn, 7. klasse og eldre

20:15 - 21:30

ROS Arena

03.12.2020
Troppsgymnastikk rekrutt, 5.-7. klasse

17:00 - 19:00

ROS Arena

03.12.2020
Troppsgymnastikk junior, 8. klasse og eldre

18:30 - 21:00

ROS Arena

08.12.2020
Grunntrening turn, gutter 2. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

08.12.2020
Grunntrening turn, gutter 3. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

09.12.2020
Grunntrening turn, jenter 2. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

09.12.2020
Grunntrening turn, jenter 4. klasse

18:00 - 19:00

ROS Arena