Vi fortsetter med trening hver annen uke for de yngste

Siden det ikke har blitt større endringer til det bedre med smittesituasjonen velger vi å fortsette ordningen med trening annen hver uke for de yngste utøverne våre i turngruppa.

2020-09-20
jenslillegraven

Vi ser at det fungerer veldig fint på treningene for de yngste utøverne på tirsdag og onsdag, selv om det dessverre blir litt mindre trening. Det regner vi med at kommer tilbake til normalen etter hvert, og at alle får trene litt mer.

For de neste ukene gjelder dette:

Gutter:
Tirsdag 22. sep og 13. okt - Grunntrening turn KUN for 2. og 3. kl, kl 17.00-17.50

Tirsdag 6. og 20. okt - Grunntrening turn KUN for 1. klasse, kl 17.00-17.50

Jenter:
Onsdag 23. sep og 14. okt - Grunntrening turn KUN for 2. klasse, kl 17.00 - 17.50

Onsdag 7. og 21. okt - Grunntrening turn KUN for 1. klasse, kl 17.00 - 17.50


Onsdag 23. sep og 14. okt - Grunntrening turn KUN for 4. klasse, kl 18.00 - 18.50

Onsdag 7. og 21. okt - Grunntrening turn KUN for 3. klasse, kl 18.00 - 18.50

 

Retningslinjene for gjennomføring av treninger gjelder fortsatt, og vi gjør en ny vurdering av dette i midten av oktober.

Alle andre treninger enn de som er nevnt over gjennomføres som normalt. 

 

Kalender

November
MTOTFLS
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456

Aktiviteter

02.11.2020
Grunntrening turn, 3. og 4. klasse

17:00 - 18:30

ROS Arena

02.11.2020
Frittstående, jenter 5. klasse

17:45 - 19:00

ROS Arena speilsal

02.11.2020
Frittstående rekrutt jenter, 6. og 7. klasse

18:30 - 20:00

ROS Arena speilsal

02.11.2020
Frittstående junior

19:00 - 21:30

ROS Arena speilsal

03.11.2020
Grunntrening turn, gutter 2. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

03.11.2020
Grunntrening turn, gutter 3. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

03.11.2020
Troppsgymnastikk gutter, 4. - 7. klasse

17:00 - 18:30

ROS Arena

03.11.2020
Grunntrening turn, gutter 1. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

03.11.2020
Troppsgymnastikk jenter, 5.-7. klasse

18:00 - 19:30

ROS Arena

03.11.2020
Troppsgymnastikk, 8. klasse og eldre

19:00 - 21:00

ROS Arena

03.11.2020
Turn for voksne

21:00 - 22:00

ROS Arena

04.11.2020
Rytmeparti, jenter 4. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena speilsal

04.11.2020
Grunntrening turn, jenter 1. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

04.11.2020
Grunntrening turn, jenter 2. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

04.11.2020
Rytmeparti, gutter 5.-6. klasse

18:00 - 19:00

ROS Arena speilsal

04.11.2020
Grunntrening turn, jenter 3. klasse

18:00 - 19:00

ROS Arena

04.11.2020
Grunntrening turn, jenter 4. klasse

18:00 - 19:00

ROS Arena

04.11.2020
Grunntrening turn, 6. klasse

19:00 - 20:15

ROS Arena

04.11.2020
Grunntrening turn, 5. klasse

19:00 - 20:15

ROS Arena

04.11.2020
Grunntrening turn, 7. klasse og eldre

20:15 - 21:30

ROS Arena

05.11.2020
Troppsgymnastikk rekrutt, 5.-7. klasse

17:00 - 19:00

ROS Arena

05.11.2020
Troppsgymnastikk junior, 8. klasse og eldre

18:30 - 21:00

ROS Arena