Juleavslutning søndag 8. desember

Årets juleavslutning i turngruppa arrangeres søndag 8. desember kl 16-18.30 (ca) i ROS Arena. Dette er en årlig tradisjjon der alle turnerne får vise frem litt av det de har trent på denne høsten. Møt opp for å lage stemning!

2019-11-30
jenslillegraven

Turnerne og trenerne lager show og en fin oppvisning - håper mange har anledning til å komme og se på . Ta med venner og kjente for å se på både egne barn og alt turngruppa har å by på. Det er dugnad for mange - info kommer fra styret. 

 

Oppmøte for jenter 5. klasse og eldre + gutter 4.klasse og eldre er kl 13.30

Oppmøte for alle andre er kl 14.30

 

Antrekk (alle – husk nisselue til avslutningsnummeret)

Jenter 1. og 2. klasse onsdag
Er «Lykketroll» og skal ha på seg svarte tights, T-skjorte i en frisk farge og tupert «trollhår»

Jenter 3. og 4. klasse onsdag
Er «Salsa-huldre» og skal ha på seg svart strømpebukse til under kneet, skjørt og singlet i valgfri farge – husk hulderhale og halvoppsatt hår

Jenter 5.-7. Klasse tirsdag
Er «Fragler» og skal ha på seg svart tights og genser, og med fraglehår (parykk eller tupert eget hår). 

Gutter 1-8. Klasse (alle)
Er «Rocketroll» og skal ha på seg svart bukse med hvit t-skjorte og bandana (skjerf rundt hodet)

Onsdag 5. -6. Klasse 
Er ROS Arena sine “Polka-troll” og skal ha på seg svart bukse med rød- og hvitstripete overdel (eller helfarget rød eller hvit) 

Mandag frittstående 5. Klasse
Turndrakt og svart tights

Mandag frittstående 6.-7. klasse
Hekser

Juniorutøverne får egen beskjed på trening 

Alle på konkurransepartiene torsdag skal ha med konkurransedrakt

Kalender

April
MTOTFLS
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

Aktiviteter

09.04.2020
Troppsgymnastikk rekrutt, 5.-7. klasse

17:00 - 19:00

ROS Arena

09.04.2020
Troppsgymnastikk junior, 8. klasse og eldre

18:45 - 21:00

ROS Arena

13.04.2020
Grunntrening turn, 3. og 4. klasse

17:00 - 18:30

ROS Arena

13.04.2020
Frittstående, jenter 5. klasse

17:45 - 19:00

ROS Arena speilsal

13.04.2020
Frittstående rekrutt jenter, 6. og 7. klasse

18:30 - 20:00

ROS Arena speilsal

13.04.2020
Frittstående junior

19:00 - 21:30

ROS Arena speilsal

14.04.2020
Grunntrening turn, gutter 3. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

14.04.2020
Grunntrening turn, gutter 1. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

14.04.2020
Troppsgymnastikk gutter, 4. - 7. klasse

17:00 - 18:30

ROS Arena

14.04.2020
Troppsgymnastikk jenter, 5.-7. klasse

18:00 - 19:30

ROS Arena

14.04.2020
Troppsgymnastikk, 8. klasse og eldre

19:00 - 21:00

ROS Arena

14.04.2020
Turn for voksne

21:00 - 22:00

ROS Arena

15.04.2020
Grunntrening turn, jenter 1. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

15.04.2020
Grunntrening turn, gutter 2. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

15.04.2020
Grunntrening turn, jenter 2. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

15.04.2020
Rytmeparti, jenter 4. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena speilsal

15.04.2020
Grunntrening turn, jenter 3. klasse

18:00 - 19:00

ROS Arena

15.04.2020
Grunntrening turn, jenter 4. klasse

18:00 - 19:00

ROS Arena

15.04.2020
Rytmeparti, gutter 5.-6. klasse

18:00 - 19:00

ROS Arena speilsal

15.04.2020
Grunntrening turn, 5. klasse

19:00 - 20:15

ROS Arena

15.04.2020
Grunntrening turn, 6. klasse

19:00 - 20:15

ROS Arena

15.04.2020
Grunntrening turn, 7. klasse og eldre

20:15 - 21:30

ROS Arena

06.06.2020
Gymnastikkfestival 6.-7. juni

08:00 - 18:00

Hokksund

22.06.2020
Turnskole 2020

09:30 - 15:30

ROS Arena