Juleavslutning søndag 8. desember

Årets juleavslutning i turngruppa arrangeres søndag 8. desember kl 16-18.30 (ca) i ROS Arena. Dette er en årlig tradisjjon der alle turnerne får vise frem litt av det de har trent på denne høsten. Møt opp for å lage stemning!

2019-11-30
jenslillegraven

Turnerne og trenerne lager show og en fin oppvisning - håper mange har anledning til å komme og se på . Ta med venner og kjente for å se på både egne barn og alt turngruppa har å by på. Det er dugnad for mange - info kommer fra styret. 

 

Oppmøte for jenter 5. klasse og eldre + gutter 4.klasse og eldre er kl 13.30

Oppmøte for alle andre er kl 14.30

 

Antrekk (alle – husk nisselue til avslutningsnummeret)

Jenter 1. og 2. klasse onsdag
Er «Lykketroll» og skal ha på seg svarte tights, T-skjorte i en frisk farge og tupert «trollhår»

Jenter 3. og 4. klasse onsdag
Er «Salsa-huldre» og skal ha på seg svart strømpebukse til under kneet, skjørt og singlet i valgfri farge – husk hulderhale og halvoppsatt hår

Jenter 5.-7. Klasse tirsdag
Er «Fragler» og skal ha på seg svart tights og genser, og med fraglehår (parykk eller tupert eget hår). 

Gutter 1-8. Klasse (alle)
Er «Rocketroll» og skal ha på seg svart bukse med hvit t-skjorte og bandana (skjerf rundt hodet)

Onsdag 5. -6. Klasse 
Er ROS Arena sine “Polka-troll” og skal ha på seg svart bukse med rød- og hvitstripete overdel (eller helfarget rød eller hvit) 

Mandag frittstående 5. Klasse
Turndrakt og svart tights

Mandag frittstående 6.-7. klasse
Hekser

Juniorutøverne får egen beskjed på trening 

Alle på konkurransepartiene torsdag skal ha med konkurransedrakt

Kalender

Februar
MTOTFLS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Aktiviteter

01.03.2021
Grunntrening turn, 3. og 4. klasse

17:00 - 18:30

ROS Arena

01.03.2021
Frittstående, jenter 5. klasse

17:45 - 19:00

ROS Arena speilsal

01.03.2021
Frittstående rekrutt jenter, 6. og 7. klasse

18:30 - 20:00

ROS Arena speilsal

01.03.2021
Frittstående junior

19:00 - 21:30

ROS Arena speilsal

02.03.2021
Grunntrening turn, gutter 2. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

02.03.2021
Grunntrening turn, gutter 3. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

02.03.2021
Troppsgymnastikk gutter, 4. - 7. klasse

17:00 - 18:30

ROS Arena

02.03.2021
Troppsgymnastikk jenter, 5.-7. klasse

18:00 - 19:30

ROS Arena

02.03.2021
Troppsgymnastikk, 8. klasse og eldre

19:00 - 21:00

ROS Arena

03.03.2021
Grunntrening turn, jenter 2. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

03.03.2021
Rytmeparti, jenter 4. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena speilsal

03.03.2021
Grunntrening turn, jenter 4. klasse

18:00 - 19:00

ROS Arena

03.03.2021
Rytmeparti, gutter 5.-6. klasse

18:00 - 19:00

ROS Arena speilsal

03.03.2021
Grunntrening turn, 6. klasse

19:00 - 20:15

ROS Arena

03.03.2021
Grunntrening turn, 5. klasse

19:00 - 20:15

ROS Arena

03.03.2021
Grunntrening turn, 7. klasse og eldre

20:15 - 21:30

ROS Arena

04.03.2021
Troppsgymnastikk rekrutt, 5.-7. klasse

17:00 - 19:00

ROS Arena

04.03.2021
Troppsgymnastikk junior, 8. klasse og eldre

18:30 - 21:00

ROS Arena

09.03.2021
Grunntrening turn, gutter 1. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

10.03.2021
Grunntrening turn, jenter 1. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

10.03.2021
Grunntrening turn, jenter 3. klasse

18:00 - 19:00

ROS Arena

13.04.2021
Turn for voksne

21:00 - 22:00

ROS Arena