Kretsmesterskap i Troppsgymnastikk 2017

IL R.O.S. arrangerer årets kretsmesterskap i Troppsgymnastikk helgen 4. og 5. november i ROS Arena. 250 deltagere fra lagene i Buskerud kjemper om kretsmestertitlene i trampett, tumbling, frittstående og TeamGym.

Oppdatert med startlister

2017-09-21
jenslillegraven

Årets kretsmesterskap blir arrangert i ROS Arena helgen 4. og 5. november. Utøvere fra 11 år og opp til seniorklassen skal kjempe om kretsmestertitlene denne helgen, og det blir troppsgymnastikk på alle nivåer. Alt fra ferske og spente utøvere i rekruttklassen til utøvere med erfaring fra EM skal vise seg frem, og det blir mye spennende å se på. ROS Arena er et flott sted for konkurranser, og det blir gode fasiliteter både for publikum og for utøverne.

Mer detaljer om program og tider for de forskjellige øvelsene finner dere her på hjemmesiden vår når det nærmer seg, men sett av denne helgen allerede nå.

Husk påmeldingsfrist for lagene senest søndag 22. oktober

Her finner dere invitasjon til lagene

Her finner dere påmeldingsskjema til lagene

Her leverer du vanskeskjema

Her leverer du musikk

Alle lag sender samlet påmelding og betaling.

Turnere fra IL R.O.S. får egen beskjed om hvordan dere selv melder dere på i påmeldingssystemet vårt. Det blir dugnadsarbeid for de fleste foreldre denne helgen - nærmere info kommer

Startlister og tider, oppdatert 31. okt

Treningsplan for lørdag

Treningsplan for søndag

Startrekkefølge for lørdag, ver 2

Startrekkefølge for søndag, ver 2

Konkurranseoversikt for helgen

Kalender

Februar
MTOTFLS
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Aktiviteter

24.02.2021
Rytmeparti, jenter 4. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena speilsal

01.03.2021
Grunntrening turn, 3. og 4. klasse

17:00 - 18:30

ROS Arena

01.03.2021
Frittstående, jenter 5. klasse

17:45 - 19:00

ROS Arena speilsal

01.03.2021
Frittstående rekrutt jenter, 6. og 7. klasse

18:30 - 20:00

ROS Arena speilsal

01.03.2021
Frittstående junior

19:00 - 21:30

ROS Arena speilsal

02.03.2021
Grunntrening turn, gutter 2. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

02.03.2021
Grunntrening turn, gutter 3. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

02.03.2021
Troppsgymnastikk gutter, 4. - 7. klasse

17:00 - 18:30

ROS Arena

02.03.2021
Troppsgymnastikk jenter, 5.-7. klasse

18:00 - 19:30

ROS Arena

02.03.2021
Troppsgymnastikk, 8. klasse og eldre

19:00 - 21:00

ROS Arena

03.03.2021
Grunntrening turn, jenter 2. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

03.03.2021
Grunntrening turn, jenter 4. klasse

18:00 - 19:00

ROS Arena

03.03.2021
Rytmeparti, gutter 5.-6. klasse

18:00 - 19:00

ROS Arena speilsal

03.03.2021
Grunntrening turn, 6. klasse

19:00 - 20:15

ROS Arena

03.03.2021
Grunntrening turn, 5. klasse

19:00 - 20:15

ROS Arena

03.03.2021
Grunntrening turn, 7. klasse og eldre

20:15 - 21:30

ROS Arena

04.03.2021
Troppsgymnastikk rekrutt, 5.-7. klasse

17:00 - 19:00

ROS Arena

04.03.2021
Troppsgymnastikk junior, 8. klasse og eldre

18:30 - 21:00

ROS Arena

09.03.2021
Grunntrening turn, gutter 1. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

10.03.2021
Grunntrening turn, jenter 1. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

10.03.2021
Grunntrening turn, jenter 3. klasse

18:00 - 19:00

ROS Arena

13.04.2021
Turn for voksne

21:00 - 22:00

ROS Arena