Ser du denne kontakt webansvarlig av IL ROS.

Nyheter

Turnerne gjorde det de skulle i NM kvalifiseringen som ble arrangert i Drammen helgen 18. og 19. mars, og sikret seg plass i NM i tre av apparatene

28.03.2017
- jenslillegraven

IL ROS Turn Årsmøte blir i år den 13. Mars kl 19:00 i ROS Arena. 

Dokumenter blir gjort tilgjengelig på denne siden i forkant av møtet. 

Velkommen skal dere være!

17.02.2017
- yngvehellerud

Vi setter fokus på guttene i turngruppa, og lager et eget opplegg noen søndager fremover. Målet er å styrke samholdet blant guttene, at de skal få trene litt ekstra sammen, og at alle skal se at det faktisk har blitt ganske mange flere gutter enn før.

10.02.2017
- jenslillegraven

Opplandspokalen er vårens største konkurranse for troppsgymnastene og arrangeres helgen 31. mars - 2. april i Lillehammer. Påmeldingen gjøres her.

27.01.2017
- jenslillegraven

Turngruppas juleavslutning ble en super ettermiddag med fullsatte tribuner og mange flinke gymnaster som fikk vise frem litt av det de har trent på i høst.

04.12.2016
- jenslillegraven

Flott gjennomført konkurranse i ROS Arena søndag 13. november. Fornøyde gymnaster, trenere og tilskuere etter et godt arrangement med høy stemning på tribunen

14.11.2016
- jenslillegraven

Mjøndalen arrangerte årets kretsmesterskap, og ROS-turnerne fikk med seg tre kretsmestertitler og fire 2. plasser hjem.

30.10.2016
- jenslillegraven

Røykenmila deler ut overskuddet, og turngruppa var en av de som mottok gave.

22.10.2016
- jenslillegraven

Nyheter

Kalender

September
MTOTFLS
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Aktiviteter

05.10.2020
Grunntrening turn, 3. og 4. klasse

17:00 - 18:30

ROS Arena

05.10.2020
Frittstående, jenter 5. klasse

17:45 - 19:00

ROS Arena speilsal

05.10.2020
Frittstående rekrutt jenter, 6. og 7. klasse

18:30 - 20:00

ROS Arena speilsal

05.10.2020
Frittstående junior

19:00 - 21:30

ROS Arena speilsal

06.10.2020
Troppsgymnastikk gutter, 4. - 7. klasse

17:00 - 18:30

ROS Arena

06.10.2020
Grunntrening turn, gutter 1. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

06.10.2020
Troppsgymnastikk jenter, 5.-7. klasse

18:00 - 19:30

ROS Arena

06.10.2020
Troppsgymnastikk, 8. klasse og eldre

19:00 - 21:00

ROS Arena

06.10.2020
Turn for voksne

21:00 - 22:00

ROS Arena

07.10.2020
Rytmeparti, jenter 4. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena speilsal

07.10.2020
Grunntrening turn, jenter 1. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

07.10.2020
Rytmeparti, gutter 5.-6. klasse

18:00 - 19:00

ROS Arena speilsal

07.10.2020
Grunntrening turn, jenter 3. klasse

18:00 - 19:00

ROS Arena

07.10.2020
Grunntrening turn, 6. klasse

19:00 - 20:15

ROS Arena

07.10.2020
Grunntrening turn, 5. klasse

19:00 - 20:15

ROS Arena

07.10.2020
Grunntrening turn, 7. klasse og eldre

20:15 - 21:30

ROS Arena

08.10.2020
Troppsgymnastikk rekrutt, 5.-7. klasse

17:00 - 19:00

ROS Arena

08.10.2020
Troppsgymnastikk junior, 8. klasse og eldre

18:30 - 21:00

ROS Arena

13.10.2020
Grunntrening turn, gutter 2. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

13.10.2020
Grunntrening turn, gutter 3. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

14.10.2020
Grunntrening turn, jenter 2. klasse

17:00 - 18:00

ROS Arena

14.10.2020
Grunntrening turn, jenter 4. klasse

18:00 - 19:00

ROS Arena