Meny
Lagsider
Spikkestad Station 2020
Trenerinfo
Laglederinfo
Foreldreinfo
Dommere
ROS Xtra Fotballakademi
Fotballskoler
Baner og anlegg
- ROS CUP
- SIF Proffen
- HURRA:CUP 2018
- Jentefotballens dag
- ROS Xtra Jenteløftet
- Økonomi fotball
- Lenker
- Politiattest
Mat og drikke
Mat og energi er viktig for den som trener. Alle deltakerne får tilbud om et brødmåltid når de kommer på akademiet etter skolen. Vi setter fram mat til barna, så får de smøre den maten de selv ønsker. Spillerne får også frukt i pausen mellom øktene for å fylle på med ny energi.
Når det gjelder hensynet til allergier ol, så tar ikke Akademiet ansvaret for dette. Men dersom det er noe dere foreldre føler dere må melde fra om, så er det bare å gjøre det, på fotballakademiet@ilros.no
Leksehjelp
Akademiet har et tilbud om leksehjelp for de som ønsker det. Dette er frivillig og vi er avhengig av beskjed fra foreldrene for å kunne følge dette opp på en god måte. Flere av instruktørene på akademiet har pedagogisk utdannelse og jobber også som lærere.