IL ROS Fotball 2016-09-19 20:34:41

Informasjon og kontakt for lagene

 

FOTBALL ER GØY

- VI VIL HA MED FLERE JENTER OG GUTTER I KLUBBEN VÅR!

IL ROS fotball har et kvalitetstilbud for jenter og gutter hele året med engasjerte trenere fra 1. klasse og opp til A-lag Damer og Herrer. Dette sikrer et godt tilbud og en utviklingsarena for alle. De siste årene har vi hatt stor vekst på både jente og guttesiden, - og det er ikke tilfeldig. Du lærer å spille på lag med andre, får et godt treningstilbud, utfordringer og nye gode venner.

Har du spørsmål eller har lyst til å spille fotball i IL ROS.

  • Jentelag/Kvinnelag: Kontakt Jenteansvarlig Maria Guzman (maria.jose.guzman90@hotmail.com)
  • Guttelag/Herrelag: Kontakt Sportssjef Lasse Huseby (sportssjef.fotball@ilros.no)

Oversikt over Hovedtrener og Lagledere

Lag: Årskull: Rolle: Navn: E-post: Telefon:
G07 2015 Hovedtrener Kai Axel Hals kaihals@gmail.com 47638610
G07 2015 Lagleder Janne Hals hals.janne81@gmail.com 99548514
J07 2015 Hovedtrener Martin Lobben martin@muskelogleddklinikk.no 92866115
J07 2015 Lagleder      
G08 2014 Hovedtrener Andreas Hansen Andy_soleyo_dam_wpta@hotmail.com 48037639
G08 2014 Lagleder Gina Sauthon gina.sauthon@asker.kommune.no 920 67 126
J08 2013/2014 Hovedtrener Vigdis Fagerholm vigdisfagerholm@hotmail.com 91644857
J08 2013/2014 Lagleder Lars Erik Krangnes larserik1978@gmail.com 47869844
G09 2013 Hovedtrener Jørgen Ekeberg Larsen jorglarsen@gmail.com 99609168
G09 2013 Lagleder Kristine Lemme kristine_lemme@hotmail.com 93804022
G09 2013 Lagleder Mette Hauglin mette.hauglin@hotmail.no 45889293
J10 2012 Hovedtrener Bjørn Kenneth Olstad-Vevang bkvevang@hotmail.com 47239195
J10 2012 Lagleder Pål Gunnar Heistad palgunnarheistad@hotmail.com 91812804
G10S 2012 Hovedtrener Kim Jørgensen kim@modo.dk 91684603
G10S 2012 Hovedtrener Kjetil Haga kjetil.haga@gmail.com 93859166
G10S 2012 Lagleder Thora Wahl thora.Wahl@lierskolen.no 95870843
G10M 2012 Hovedtrener Jan Derek Skogen janderek.skogen@gmail.com 92663237
G10M 2012 Hovedtrener Jan Christian Strange Evjen ja-chr-e@online.no 92618601
G10M 2012 Lagleder Marco Rioda marcorioda79@gmail.com 40648705
J11 2011 Hovedtrener Vigdis Fagerholm vigdisfagerholm@hotmail.com 91644857
J11 2011 Lagleder Lars Erik Bjørnstad larsbjo@outlook.com 90946718
G11 2011 Hovedtrener Thomas Rustad trustad1977@gmail.com 905 14 751
G11 2011 Lagleder Eva Gulliksen eva@gulliksrud.com 92025218
G11 2011 Lagleder Mette Brenna mette.brenna@hotmail.com 900 10 701
G12 2010 Hovedtrener Trond Nondal trond.nondal@klp.no 93403033
G12 2010 Hovedtrener Thomas Kalvang thomas@jkmaskin.no 90287458
G12 2010 Lagleder Max Lind max.lind@outlook.com 94864273
J13 2009/2010 Trener Thomas Rustad trustad1977@gmail.com 905 14 751
J13 2009/2010 Trener Daniel Molnes Runde  danielmolnes89@gmail.com 46412556
J12 2009/2010 Hovedtrener Marianne Wentzel mwentzel@outlook.com 41201310
J12 2009/2010 Hovedtrener Alexander Gaska alexander.gaska@kiwi.no 95065432
J13 2009/2010 Lagleder Roger Moen Grytdal  roger.grytdal@gmail.com 95215261
J12 2009/2010 Lagleder Monica Gaska moniceri@hotmail.com 97690883
G13 2009 Hovedtrener John Erling Johnson john.erling.johnson@icloud.com 41427585
G13 2009 Lagleder Britt Iren Heiberg bij.heiberg@gmail.com  
G13 2009 Lagleder Henny Maria Hall henny_m_hall@yahoo.no 93032532
G14 2008 Hovedtrener Lasse Vilhelmshaugen lasse.vilhelmshaugen@multiconsult.no  
G14 2008 Lagleder:  Marita Johanne Lindstrøm marita_lindstrom83@hotmail.com 45664997
G16 2007 Hovedtrener Anton Sevetin Kvilaas anton@up-2.no 924 93 913
G16 2007 Lagleder Janne Hals hals.janne81@gmail.com 99548514
G16 2007 Lagleder Lone Helsing    
G16 2006/2005 Lagleder Maaikel Riber maaikel.reiber@bfk.no 92415841
G19 >2005 Hovedtrener Glenn Gurrik ggurrik@yahoo.no 91809664
G19 >2005 Lagleder Linda Breili-Hansen breilihansen@gmail.com 90671653
    Trener Johnny Andre Løff johnnyandre42@hotmail.com 47289802
Rekrutt   Trener Tommy Sagstad Larsen tsl@blinkhus-ringerike.no 90659334
A-lag   Hovedtrener Nils Harald Strøm NilsHarald.Strom@fotball.no 95758250
    Lagleder Maria Guzman maria.jose.guzman90@hotmail.com 93809539
    Hovedtrener Dennis Johnsen dennis_johnsen81@yahoo.no 91341947
    Lagleder:  Glenn-Sigurd nilsen glennsigurd@hotmail.com 91134488