metteremme 2016-09-19 20:34:41

Informasjon og kontakt for lagene

 

FOTBALL ER GØY

- VI VIL HA MED FLERE JENTER OG GUTTER I KLUBBEN VÅR!

ROS fotball har et kvalitetstilbud for jenter og gutter hele året med engasjerte trenere fra 1. klasse og opp til A-lag Damer og Herrer. Dette sikrer et godt tilbud og en utviklingsarena for alle. De siste tre årene har vi hatt stor vekst på både jente og guttesiden, - og det er ikke tilfeldig. Du lærer å spille på lag med andre, får et godt treningstilbud, utfordringer og nye gode venner.

Har du spørsmål eller har lyst til å spille fotball i IL ROS.

 

 

Kontaktinfo Jenter og Damer e-post til Maria Guzman, sportslig leder jenter (maria.jose.guzman90@hotmail.com)

Kontaktinfo Gutter og Herrer e-post til Martin Lobben, sportslig leder Martin Lobben (martin@muskelogleddklinikk.no)

 

Oversikt over Hovedtrener og Lagledere

 

 

Hovedtrener

Andreas Hansen

andy_soleyo_dam_wpta@hotmail.com

48037639

G7

ROS Fotball G2014

 

 

 

 

 

 

Lagleder

Gina Sauthon

gina.sauthon@asker.kommune.no

 

J7

ROS Fotball J2014/2013

Hovedtrener

Vigdis Fagerholm

vigdisfagerholm@hotmail.com

91644857

 

 

Lagleder

Lars Erik Krangnes

larserik1978@gmail.com

47869844

 

 

Hovedtrener

Martin Johannes Oltedal

 

971 21 278

G8

ROS Fotball G2013

 

 

 

 

 

 

Lagleder

Mette Hauglin

mette.hauglin@hotmail.no

45889293

J9

 

Hovedtrener

Bjørn Kenneth Olstad-Vevang

bkvevang@hotmail.com

47239195

 

 

Lagleder

Pål Gunnar Heistad

palgunnarheistad@hotmail.com

91812804

G9

ROS Fotball G2012

Hovedtrener

Kim Jørgensen

kim@modo.dk

91684603

Spikkestad

Spikkestad

 

 

 

 

 

 

Lagleder

Thora Wahl

thora.Wahl@lierskolen.no

95870843

G9

 

Hovedtrener

Jan Derek Skogen

janderek.skogen@gmail.com

92663237

Midtbygda

ROS Fotball G2012

Hovedtrener

Jan Christian Strange Evjen

ja-chr-e@online.no

92618601

 

Midtbygda

Lagleder

Marianne Løvlien

lovlien.jahren@gmail.com

47087891

 

 

Trener

Henrik Franck

henrikfranck@outlook.com

46634566

J10

 

Trener

Bjørn Helge Briskeby

bh-bri@online.no

93416908

 

 

Lagleder

Vigdis Fagerholm

vigdisfagerholm@hotmail.com

91644857

 

 

 

 

 

 

G10

ROS Fotball G2011

Hovedtrener

Thomas Rustad

Thomas.rustad@snaeurope.com

905 14 751

 

 

Lagleder

Mette Brenna

mette.brenna@hotmail.com

900 10 701

 

 

Hovedtrener

Marianne Wentzel

mwentzel@outlook.com

41617818

J11

 

Hovedtrener

Stig Rustad

srustad@outlook.com

95065432

 

 

Lagleder

Monica Gaska

moniceri@hotmail.com

97690883

G11

IL ROS Fotball G2010-

Hovedtrener

Trond Nondal

trond.nondal@klp.no

93403033

 

G10 

Lagleder

Erik Lerseth

erik_lerseth@hotmail.com

93858761

 

 

Lagleder

Max Lind

max.lind@outlook.com

94864273

J12

J2009 -IL ROS Fotball

Trener

Thomas Rustad

Thomas.rustad@snaeurope.com

905 14 751

 

 

Lagleder

Roger Moen Grytdal

roger.grytdal@gmail.com

95215261

 

ROS Fotball G2009

Hovedtrener

John Erling Johnson

john.erling.johnson@icloud.com

41427585

G12

Foreldregruppe

Lagleder

Britt Iren Heiberg

bij.heiberg@gmail.com

 

 

 

Lagleder

Henny Maria Hall

henny.hall@holmenfjordhotell.no

93032532

 

 

 

 

 

 

J13

 

 

Disse spiller med J15

 

 

 

 

 

   

 

G13

ROS Fotball G2008

Hovedtrener

Lasse Vilhelmshaugen

 

 

 

 

Lagleder:

Marita Johanne Lindstrøm

marita_lindstrom83@hotmail.com

45664997

 

 

 

   

 

J14

 

 

Finnes ikke i Buskerud

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hovedtrener

Amund Rønsåsbjørg

amundronsasbjorg@hotmail.com

91643364

G14

ROS Fotball G2007

Lagleder

Lone Helsing

laglederilros2007@gmail.com

92219251

 

 

Lagleder

Tone Sagstad Larsen

laglederilros2007@gmail.com

90516767

 

 

 

 

 

 

J15

 

Hovedtrener

Kristine Huseby Grue

kristine_hgrue@hotmail.com

92683155

 

 

Lagleder

Marianne Beston Eide

mariannebeide@gmail.com

 

G15

 

 

Spiller med G16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

J16

 

 

Finnes ikke i Buskerud

 

 

 

 

 

 

 

 

G16

ROS Fotball G16

Hovedtrener

Anton Sevetin Kvilaas

anton@up-2.no

924 93 913

 

 

Lagleder

Linda Breili-Hansen

breilihansen@gmail.com

90671653

 

 

Lagleder

Maaikel Riber

maaikel.reiber@bfk.no

92415841

 

 

 

 

 

 

J19

 

 

Disse spiller med A-lag damer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROS Fotball

Hovedtrener

Glenn Gurrik

ggurrik@yahoo.no

91809664

G19

Juniorlag

Lagleder

Lasse Vilhelmshaugen

 

 

 

 

Lagleder

Marius Karlsen

karlsen42@gmail.com

99411441

 

IL ROS

Trener

Johnny Andre Løff

johnnyandre42@hotmail.com

47289802

Rekrutt

Rekrutt

Trener

Tommy Sagstad Larsen

tsl@blinkhus-ringerike.no

90659334

 

 

Lagleder

Tone Sagstad Larsen

tone.sagstad@gmail.com

90516767

 

 

Lagleder

Lone Helsing

lonehelsing@hotmail.com

92219251

A-lag

IL ROS Fotball Kvinner

Hovedtrener

Nils Harald Strøm

NilsHarald.Strom@fotball.no

95758250

 Damer

 

Lagleder

Maria Guzman

maria.jose.guzman90@hotmail.com

93809539

A-lag

ROS A-lag 2020 

Hovedtrener

Dennis Johnsen

dennis_johnsen81@yahoo.no

91341947

Herrer

 

Lagleder:

Glenn-Sigurd nilsen

glennsigurd@hotmail.com

91134488

Oldboys

 

Kontaktperson:

Marius Karlsen

karlsen42@gmail.com

99411441