metteremme 2016-09-18 22:37:43

Ukens Dømming

Her er oversikt over ukens kamper. Finn hvilke kamper som passer deg (må ikke kollidere med egen kamp). Meld fra til dommeransvarlig hvilke kamper som passer.

Mette Sunde Remme 95123628

 

Spilletider :
3'er kamper 6 år 2X10, 7 år 2X15 min
5'er kamper 2X25 min
7'er kamper 2X30 min

9'er fotball : 12 og 13 år 2X35 min.

Påminnelse regler: 
1. Pressfri sone i femmer- og sjuerfotball ved igangsetting fra keeper både ved målspark og redning av keeper. (5er ½ banen, 7er ¼ banen):
Når keeper skal sparke ut ballen skal alle på motstanderlaget være på sin banehalvdel på 5'er kamper og på 7'er skal motstanderlaget være bak midten på motsatt banehalvdel. Ballen er i spill når ballen er utenfor straffefeltet og en medspiller har berørt ballen. Da først kan motstanderlaget bevege seg ut av pressfri sone.

2. Sette inn ekstra spiller i femmer- og sjuerfotball for lag som ligger under med fire mål eller mer.  

3. Feil og overtredelser ved tilbakespillsregelen.
Spilles ballen (med foten) med vilje til egen keeper, kan han/hun ikke ta ballen med hendene innenfor eget straffesparkfelt.
Eventuell bestrafning i femmer og sjuer:
Det skal påpekes at dette ikke er lovlig (klubbdommer er veileder). Deretter skal keeperen spille ballen ut på vanlig måte.
Skjer dette gjentatte ganger skal motstander tildeles et frispark fra midtlinjen.

3'er fotball 
Ikke keeper. Ikke straffespark, kun inndirekte frispark.
Ikke innkast men innspark.
Ikke hjørnespark, men målspark uansett hvem som skyter ut ballen.
Avstad til motspiller 3 meter ved avspark, målspark, innspark og frispark.
Ekstra spiller: JA
Frisone: NEI

 

Uke 38

(2x15 min)
16.09.2019 mandag 17.30 ROS M1 - Lier Ørnene Spikkestad Stadion 3er A G07 avd 12 - H 06107512025
Klubbdommer: Abdullahi Abdi

(2x15 min)
16.09.2019 mandag 18.10 Lier Ørnene - Graabein Sort Spikkestad Stadion 3er A G07 avd 12 - H 06107512026
Klubbdommer: Abdullahi Abdi

(2x15min)
16.09.2019 mandag 18.50 Graabein Sort - ROS M1 Spikkestad Stadion 3er A G07 avd 12 - H 06107512027
Klubbdommer: Abdullahi Abdi


16.09.2019 mandag 17.30 ROS 1 - Lier 1 Spikkestad Kunstgress G14 Kretsenspokal 06114053021

16.09.2019 mandag 18.00 ROS 3 - Sjåstad/Vestre Lier Reds Spikkestad/ROS 5er A G09 avd 13 - H 06109613018
Klubbdommer: Mikal Chenie

16.09.2019 mandag 19.00 ROS - Konnerud Spikkestad Kunstgress 4.div Kvinner 06220401057



(2x15min)
17.09.2019 tirsdag 17.30 ROS M2 - Hyggen 1 Spikkestad Stadion 3er A G07 avd 09 - H 06107509022
Klubbdommer: Dina Larsplass

(2x15min)
17.09.2019 tirsdag 18.10 Hyggen 1 - Spa/Bra Gauper Spikkestad Stadion 3er A G07 avd 09 - H 06107509023
Klubbdommer: Dina Larsplass

(2x15min)
17.09.2019 tirsdag 18.50 Spa/Bra Gauper - ROS M2 Spikkestad Stadion 3er A G07 avd 09 - H 06107509024
Klubbdommer: Dina Larsplass


17.09.2019 tirsdag 17.30 ROS Girl power - Konnerud Unicorns 1 Spikkestad/ROS 5er B J08 avd 03 - H 06208503017
Klubbdommer: Mikal Chenie 45912296

17.09.2019 tirsdag 18.00 ROS Lysblå - Skiold Real Spikkestad Stadion 9er A G12 avd 06 - H 06112956015

17.09.2019 tirsdag 18.00 ROS 5 - Konnerud Tigers Spikkestad/ROS 5er A G09 avd 11 - H 06109611017
Klubbdommer: Kristoffer Dahl Brennum +47 918 33 028

17.09.2019 tirsdag 19.00 ROS 2 - Glassverket 2 Spikkestad Kunstgress 6.div Menn avd 02 06120602069

 

 

18.09.2019 onsdag 17.30 ROS Tigers - Lier Lions Spikkestad/ROS 5er C J09 avd 07 - H 06209607015
Klubbdommer: Ole Marius Helgevold


(2x15min)
18.09.2019 onsdag 17.30 ROS Leopardene - Lier Løvene Spikkestad Stadion 3er A G07 avd 11 - H 06107511022
Klubbdommer: Mikal Chenie 45912296
(2x15min)
18.09.2019 onsdag 18.10 Lier Løvene - Huringen -1 Spikkestad Stadion 3er A G07 avd 11 - H 06107511023
Klubbdommer: Mikal Chenie 45912296

(2x15min)
18.09.2019 onsdag 18.50 Huringen -1 - ROS Leopardene Spikkestad Stadion 3er A G07 avd 11 - H 06107511024
Klubbdommer: Mikal Chenie 45912296


18.09.2019 onsdag 18.00 ROS 1 - Skiold Pingviner Spikkestad/ROS 5er A G09 avd 14 - H 06109614013
Klubbdommer: Kaja Larsplass

18.09.2019 onsdag 18.00 ROS Blå - Graabein Svart Spikkestad/ROS 5er B G08 avd 10 - H 06108510020
Klubbdommer: Snorre Hall

18.09.2019 onsdag 18.00 ROS 1 - Mjøndalen 4 Spikkestad Kunstgress G16 Kretsens pokal 06116051023


18.09.2019 onsdag 19.30 ROS - Bakke /Hokksund Spikkestad Kunstgress G19 1.divisjon - H 06119151022




(2x15min)
19.09.2019 torsdag 17.30 ROS Gaupene - Drammens BK Fart Spikkestad Stadion 3er A G07 avd 13 - H 06107513019
Klubbdommer: Kaja Larsplass +47 991 66 017

(2x15min)
19.09.2019 torsdag 18.10 Drammens BK Fart - Stoppen G07 Hvit Spikkestad Stadion 3er A G07 avd 13 - H 06107513020
Klubbdommer: Kaja Larsplass +47 991 66 017

(2x15min)
19.09.2019 torsdag 18.50 Stoppen G07 Hvit - ROS Gaupene Spikkestad Stadion 3er A G07 avd 13 - H 06107513021
Klubbdommer: Kaja Larsplass +47 991 66 017



19.09.2019 torsdag 18.00 ROS Tigers - Konnerud Miners 1 Spikkestad Kunstgress 7er A G10 7er avd 09 - H 06110509019
Klubbdommer: Mikal Chenie 45912296

19.09.2019 torsdag 18.00 ROS G8 Hvit - Tofte Fremad Rød Spikkestad/ROS 5er B G08 avd 11 - H 06108511019
Klubbdommer: Abdullahi Abdi +47 459 17 164

19.09.2019 torsdag 18.00 ROS 4 - Konnerud Lions Spikkestad/ROS 5er A G09 avd 15 - H 06109615020
Klubbdommer: Ole Marius Helgevold

19.09.2019 torsdag 18.00 ROS Young Boys - Nærsnes/Åros Åros Spikkestad Kunstgress 7er B G10 7er avd 10 - H 06110510017
Klubbdommer: Filip Wandeby +47 906 54 643

19.09.2019 torsdag 19.30 ROS 2 - Holeværingen Spikkestad Kunstgress J15 1.divisjon - H 06215151019

 


(2x15 min)
20.09.2019 fredag 17.30 ROS Stjerne - Konnerud Hallermoen Tøffe Jenter Spikkestad Stadion 3er A J07 avd 04 - H 06207504019
Klubbdommer: Sakariye Abdi 486 72 554

(2x15 min)
20.09.2019 fredag 18.10 Konnerud Hallermoen Tøffe Jenter - Huringen 1 Spikkestad Stadion 3er A J07 avd 04 - H 06207504020
Klubbdommer: Sakariye Abdi 486 72 554

(2x15 min)
20.09.2019 fredag 18.50 Huringen 1 - ROS Stjerne Spikkestad Stadion 3er A J07 avd 04 - H 06207504021
Klubbdommer: Sakariye Abdi 486 72 554

20.09.2019 fredag 18.00 ROS G10 Sharks - Strømsgodset IF Steinar P Spikkestad Kunstgress 7er B G10 7er avd 11 - H 06110511019
Klubbdommer: Hamsa Kosar 40954330

20.09.2019 fredag 18.00 ROS J12 1 - Spa/Bra Wildcats 1 Spikkestad Kunstgress 9er J12 avd 03 - H 06212503014
Dommer: Michelle Sandström (Idrettslaget Ros)

20.09.2019 fredag 18.00 ROS Unicorns - Konnerud Pumaene Spikkestad/ROS 5er A J09 avd 06 - H 06209606014
Klubbdommer:






Uke 39
23.09.2019 mandag 17.30 ROS 2 - Huringen Spikkestad Kunstgress G13 3.div avd 03 - H 06113353022
23.09.2019 mandag 19.00 ROS - Vestfossen 2 Spikkestad Kunstgress 5.div Menn 06120501146

24.09.2019 tirsdag 17.30 ROS Warriors - Svelvik Sort Spikkestad/ROS 7er G11 avd 14 - H 06111514018
Klubbdommer: Dina Larsplass

24.09.2019 tirsdag 17.30 ROS Butterflys - Svelvik Girls Spikkestad/ROS 5er B J09 avd 05 - H 06209605016
24.09.2019 tirsdag 17.50 ROS 2 - Stoppen 3 Spikkestad Kunstgress G14 2.div avd 02 - H 06114252016
24.09.2019 tirsdag 18.00 ROS 2 - Nærsnes/Åros Storm Spikkestad/ROS 5er A G09 avd 12 - H 06109612021
24.09.2019 tirsdag 19.15 ROS 3 - Hokksund Spikkestad Kunstgress G13 1.div - H 06113151027
25.09.2019 onsdag 17.30 ROS Blå - Slemmestad Hvit Spikkestad/ROS 5er C G08 avd 10 - H 06108510024
25.09.2019 onsdag 18.00 ROS Goalgetter - Drammen Strong Spikkestad Kunstgress 9er G12 avd 05 - H 06112955018
25.09.2019 onsdag 18.00 Stoppen Gullaug Vaskebjørner - ROS 1 Spikkestad Stadion 3er B G06 avd 06 - H 06106506018
25.09.2019 onsdag 18.00 Bødalen 2 - Nærsnes/Åros Tigers Spikkestad Stadion 3er A G06 avd 06 - H 06106506017
25.09.2019 onsdag 18.00 ROS 4 - Stoppen Venusaur Spikkestad/ROS 5er B G09 avd 15 - H 06109615024
25.09.2019 onsdag 18.30 Bødalen 2 - ROS 1 Spikkestad Stadion 3er A G06 avd 06 - H 06106506019
25.09.2019 onsdag 18.30 Stoppen Gullaug Vaskebjørner - Nærsnes/Åros Tigers Spikkestad Stadion 3er B G06 avd 06 - H 06106506020
26.09.2019 torsdag 17.30 Spa/Bra Rovers - ROS 2 Spikkestad Stadion 3er A G06 avd 07 - H 06106507016

26.09.2019 torsdag 18.00 ROS Terminator - Nærsnes/Åros Torden Spikkestad Kunstgress 7er A G11 avd 13 - H 06111513017
Klubbdommer: Steffen Breili

26.09.2019 torsdag 18.00 Spa/Bra Rovers - Lier Rød Spikkestad Stadion 3er A G06 avd 07 - H 06106507023
26.09.2019 torsdag 18.30 Lier Rød - ROS 2 Spikkestad Stadion 3er A G06 avd 07 - H 06106507017
26.09.2019 torsdag 19.15 ROS 1 - Skrim 2 Spikkestad Kunstgress G13 2.div avd 02 - H 06113262042
27.09.2019 fredag 18.00 ROS Mud Queens - Glassverket Spikkestad Kunstgress 7er A J10 7er avd 05 - H 06210755027